Aynira
 
Aynira

About Us

AYNİRA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, DENİZLİ, TÜRKİYE'de bulunan kurumsal bir şirkettir. 12.500m2 açık alan ve 2.400m2 kapalı alan: 2100m2 depo ve temizleme tesisi ve 300m2 idari bölüme sahiptir. Özen Tarım LTD ŞTİ şirket adı altında 2008 yılına dayanmaktadır. Uluslararası marka tercihleri ​​nedeniyle AYNIRA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 2017 yılında ve o tarihten bu yana bu isim altında piyasada bulunmaktayız.

 Aynira Gıda ailesi olarak modern teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi, kaliteli ürünleri sunmayı ilke edindik. Temizlik tesisimizde metal dedektörü, gravite, taş ayırıcı, renk ayırıcı vb. son teknoloji makineler bulunmaktadır. Firmamız, hızlı ve hızlı sevkiyat hizmeti ve müşteri hizmetleri hizmetinin yanı sıra taahhüt, sorumluluk ve dürüstlük bilinciyle büyümüştür.

Hizmetimizde güven, kalite, dakiklik, hijyen ve %100 müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu nedenle firmamız müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti verebilmek için Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlamıştır. Çok yakında ISO 9001:2015 ve FSSC 22000 sertifikalarını vereceğiz. Süreç tamamlandığında zaten var olan gıda güvenliğimiz ve kalitemiz de belgelenmiş olacaktır. Çünkü sloganımız:
EN İYİSİ İÇİN

...

Language Options:

  • Türkçe
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Almanca

About Us

About Us
About Us

About Us

AYNİRA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ is a corporate company which is located in DENİZLİ, TURKEY. It has 12,500m2 open area and 2,400m2 closed area: 2100m2 warehouse and cleaning plant and 300m2 administrative section. Its history dates back to 2008 under the company name of Özen Tarım LTD ŞTİ. Due to international trademark preferences, we established AYNİRA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ in 2017 and since then, we have been in the market under this name.

 As Aynira Gıda family, we have the principle of providing the best, high quality, products to our customers by using modern technology. Our cleaning plant includes latest technology machines such as metal detector, gravity, stone separator, color sorter etc. Our company has grown under the awareness of commitment, responsibility and honesty as well as quick and fast shipment service and customer-care service.

We focus on trust, quality, punctuality, hygiene and 100% customer satisfaction in our service. That’s why, our company has started the proceedings of Food Safety and Quality Management System to provide the best quality and service to our customers. We will be providing ISO 9001:2015 and FSSC 22000 certificates very soon. Once the process finalized, our already existing food safety and quality will have been certificated as well.  Because our motto is:
THE BEST FOR THE BEST

About Us