Aynira
 
Aynira

About Us

AYNİRA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, DENİZLİ, TÜRKİYE'de bulunan kurumsal bir şirkettir. 12.500m2 açık alan ve 2.400m2 kapalı alan: 2100m2 depo ve temizleme tesisi ve 300m2 idari bölüme sahiptir. Özen Tarım LTD ŞTİ şirket adı altında 2008 yılına dayanmaktadır. Uluslararası marka tercihleri ​​nedeniyle AYNIRA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 2017 yılında ve o tarihten bu yana bu isim altında piyasada bulunmaktayız.

 Aynira Gıda ailesi olarak modern teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi, kaliteli ürünleri sunmayı ilke edindik. Temizlik tesisimizde metal dedektörü, gravite, taş ayırıcı, renk ayırıcı vb. son teknoloji makineler bulunmaktadır. Firmamız, hızlı ve hızlı sevkiyat hizmeti ve müşteri hizmetleri hizmetinin yanı sıra taahhüt, sorumluluk ve dürüstlük bilinciyle büyümüştür.

Hizmetimizde güven, kalite, dakiklik, hijyen ve %100 müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz. Bu nedenle firmamız müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti verebilmek için Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlamıştır. Çok yakında ISO 9001:2015 ve FSSC 22000 sertifikalarını vereceğiz. Süreç tamamlandığında zaten var olan gıda güvenliğimiz ve kalitemiz de belgelenmiş olacaktır. Çünkü sloganımız:
EN İYİSİ İÇİN

...

Language Options:

  • Türkçe
  • İngilizce
  • Fransızca
  • Almanca

News